Aktualności

Ruch Wolontariuszy i Wolontariuszek

Uśmiechnięta Rozalia w zielonej koszulce i niebieskich dżinsach trzyma w dłoniach dwie prace plastyczne. Naprzeciwko niej stoi dwóch chłopców. Po lewej stronie chłopiec w żółtej bluzce, a po prawej w czerwonej.

Ruch Wolontariuszy i Wolontariuszek! Młodzi Ambasadorzy Fundacji Diversum nabiera rozpędu!

8-klasistka, Rozalia zorganizowała w świetlicy szkolnej konkurs plastyczny ,,Bohater w akcji” – prace zainspirowane naszymi książkami publikacjami.

Na zdjęciu uśmiechnięta dziewczynka o imieniu Rozalia, która zorganizowała konkurs plastyczny ''Bohater w akcji''. Z tyłu za nią na tablicy przywieszone prace konkursowe.

I udało się! Dzieci uruchomiły wyobraźnię, a bohaterzy książek w pracach konkursowych kontynuują swoje niesamowite historie bez barier. Rozalia nam zdradziła, że dzieci totalnie ją zaskoczyły, bo wszystkie prace były pięknie wykonane! O jej wyborze laureatów zdecydował element wpływu życia bohaterów na wyobraźnię autora. Uhonorowała te prace, gdzie idea przebiła się najmocniej! Finał konkursu wywołał wzruszenie wśród uczestników…

Uśmiechnięta dziewczynka o imieniu Rozalia w zielonej koszulce i niebieskich dżinsach, która wręcza dyplom stojącej naprzeciwko dziewczynie w czerwonej koszulce. W tle meble i książki.

Nasza Młoda Ambasadorka zrealizowała 25 godzin wolontariackich, w tym przeprowadziła również 5 mini warsztatów, a podczas czytania fragmentów książek przeprowadziła dyskusję na temat ograniczeń i możliwości osób z niepełnosprawnościami.

Uśmiechnięta dziewczyna o imieniu Rozalia w zielonej bluzce, wręcza książkę pt. '' Przemek zawsze wstaje lewą nogą'' stojącemu naprzeciwko chłopakowi w czarnej koszulce i blond włosach.

Uśmiechnięta Rozalia w zielonej bluzce i niebieskich dżinsach oraz uśmiechnięta kobieta w dżinsowym, niebieskim komplecie i okularach na głowie. Obie trzymają w dłoniach książkę pt. ''Przemek zawsze wstaje lewą nogą''.

Rozalia wykazała się ogromną samodzielnością w przeprowadzeniu akcji! Bardzo się cieszymy, że mogliśmy Cię wesprzeć i gratulujemy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *